Edukacinė pažintinė išvyka „Atraskime Kėdainių kraštą“

Edukacinė pažintinė išvyka „Atraskime Kėdainių kraštą“

Spalio 21 d. su būreliečiais keliavome po Kėdainių kraštą. Lankėmės Kėdainių rajone esančiame Pelėdnagių kaime. Susipažinome su šiuo unikaliu kaimu, kuriame yra gausybė įvairių išdrožtų, nulipdytų, surištų ar kitaip pagamintų pelėdų, iš viso 40 skulptūrų. Bendruomenės namuose edukacijos metu mokėmės rišti apyrankes, naudodami daugiau kaip 2 tūkstančius metų senumo siūlų rišimo techniką.
Toliau keliaudami po Kėdainių kraštą atvykome į mažą Dotnuvos miestelį, kur lankėmės novatoriškoje šeimos įmonėje „Urban Food“.
Edukacijos „Natūralios spalvos kasdieninėje mityboje“ metu susipažinome su biologiškai vertingu maistu, gamybos ypatumais, nauda sveikatai, atradome ryškias spalvas maiste, kurios turtingos maistinėmis medžiagomis, vitaminais ir mineralais. Toliau keliavome į Kėdainius. Kėdainiuose ekskursijos metu lankėmės Evangelikų reformatų bažnyčioje, Radvilų mauzoliejuje, Didžiojeje Rinkos aikštėje, Kėdainių senamiestyje.
Šios išvykos metu mūsų būreliečiai gyvai praturtino Kėdainių krašto istorines žinias, susipažino su liaudies amatų tradicijomis, inovatyviu sveiku lietuvišku maistu bei sveika gyvensena.

Search
Joninių laužas
Naujienų archyvas